Гарантування чистоти дитячих товарів

Багато батьків сумніваються в тому чи брати дитячі товари напрокат, таккак не впевнені в їх чистоті і стерильності. Багато хто боїться, що речі, переходячи від одного малюка до іншого, заношувати і накопичують в собі патогенні мікроорганізми.

Відповідально заявляємо, що це не так! Питання чистоти в прокаті дитячих товарів Радужка є першочерговим, тому що всі дитячі товари повинні бути ідеально чистими.

По-перше, Ви можете переконатися в тому, що всі наші товари чисті, акуратні і справні, відвідавши наші шоуруми в Києві або Дніпрі, і на власні очі переконатися в їх ідеальному стані, а так само все власноруч помацати.

По-друге, в прокаті Радужка існує чіткий алгоритм антисептичної обробки і дезінфекції, завдяки якому наші товари так само безпечні в плані чистоти, як товари, куплені в дитячих магазинах.

Очищення і дезінфекція

Всі наші товари перед здачею клієнтові в прокат проходять обов'язкову гігієнічну обробку - очищення та дезінфекцію.

Спочатку все текстильні тканинні елементи знімаються і перуться з додаванням органічного гіпоалергенного прального порошку. Всі пластикові та металеві елементи в обов'язковому порядку миються.

Далі ми здійснюємо дезінфекцію засобом «Аноліт». Це екологічно чистий засіб для дезінфекції та антисептичної обробки нового покоління, що володіє універсальним спектром дії. Воно однаково ефективно як для знищення бактерій, грибів і вірусів, так і для знищення патогенних мікроорганізмів, спор і біоплёнок; при цьому «Аноліт» абсолютно нешкідливий для діток і не викликає алергічних реакцій.

Цим засобом обробляються всі поверхні наших товарів. Воно не вимагає смиваніяі виключає ризик розвитку до нього стійкості патогенних мікроорганізмів.

Останнім етапом дезінфекції є обробка поверхонь парової багатофункціональної станцією при максимальному тиску пара 3,5 бару. Така обробка інтенсивно і нешкідливо для навколишнього середовища очищає залишки бруду і пилу і знищує можливих мікробів на товар.

Також ми ретельно перевіряємо всі механізми і електроніку на відсутність несправностей. Тільки після проходження всіх перерахованих вище етапів товар, упакований в стрейч-плівку, відправляється до Вашого крихітці.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте товар, що пройшов повний цикл обробки, за адекватною ціною і з зручним сервісом.