Гарантування чистоти дитячих товарів

Багато батьків сумніваються в тому чи брати дитячі товари напрокат, так як не впевнені в їх чистоті і стерильності. Багато хто боїться, що речі, переходячи від одного малюка до іншого, зношуються і накопичують в собі патогенні мікроорганізми.

Відповідально заявляємо, що це не так! Питання чистоти в прокаті дитячих товарів Радужка є першочерговим, тому що всі дитячі товари повинні бути ідеально чистими.

По-перше, Ви можете переконатися в тому, що всі наші товари чисті, акуратні і справні, відвідавши наші шоуруми в Києві або Дніпрі, і на власні очі переконатися в їх ідеальному стані, а так само все власноруч помацати.

По-друге, в прокаті Радужка існує чіткий алгоритм антисептичної обробки і дезінфекції, завдяки якому наші товари так само безпечні в плані чистоти, як товари, куплені в дитячих магазинах.

Очищення і дезінфекція

Всі наші товари перед здачею клієнтові в прокат проходять обов'язкову гігієнічну обробку - очищення та дезінфекцію.

Спочатку всі текстильні тканинні елементи знімаються і перуться з додаванням органічного гіпоалергенного прального порошку. Всі пластикові та металеві елементи в обов'язковому порядку миються.

Далі ми здійснюємо дезінфекцію засобом «Аноліт». Це екологічно чистий засіб для дезінфекції та антисептичної обробки нового покоління, що має універсальний спектр дії. Він однаково ефективний як для знищення бактерій, грибків і вірусів, так і для знищення патогенних мікроорганізмів, спор і біоплівок; при цьому «Аноліт» абсолютно нешкідливий для діток і не викликає алергічних реакцій.

Цим засобом обробляються всі поверхні наших товарів. Він не вимагає змивання і виключає ризик розвитку до нього стійкості патогенних мікроорганізмів.

Останнім етапом дезінфекції є обробка поверхонь паровою багатофункціональною станцією при максимальному тиску пару 3,5 барів. Така обробка інтенсивно і нешкідливо для навколишнього середовища очищає залишки бруду і пилу і знищує можливих мікробів на товарі.

Також ми ретельно перевіряємо всі механізми і електроніку на відсутність несправностей. Тільки після проходження всіх перерахованих вище етапів товар, упакований в стрейч-плівку, відправляється до Вашої крихітки.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте товар, що пройшов повний цикл обробки, за адекватною ціною і з зручним сервісом.