Умови прокату дитячих товарів у Дніпрі

Договір
Не залежно від того, доставляємо ми речі Вам додому або Ви приїжджаєте щоб їх забрати самі, ми укладаємо з Вами Договір (замовлення-зобов'язання). Тому наявність у Вас паспорта з дійсною відміткою про реєстрацію (пропискою) - обов'язкова умова.

Оплата
Оплата за надання послуг прокату здійснюється готівкою відразу ж після підписання договору і передачі товару. Якщо договір підписується на кілька місяців, то клієнт оплачує відразу весь період прокату плюс суму застави (якщо вона передбачена). Якщо після закінчення терміну договору Ви хочете його продовжити, ми можемо продовжити термін прокату в телефонному режимі. В цьому випадку оплату за продовження Ви вносите на наш рахунок в Приватбанку. Номер рахунку Вам повідомить наш менеджер по СМС.

Застава
Для деяких речей заставу не передбачено. Сума застави повертається після закінчення терміну договору при поверненні взятої напрокат речі в належному стані. У випадках, коли договір був продовжений і сума продовження віднімалася з суми застави, повертається залишок застави.

ВАЖЛИВО! Всі елементи живлення надаються нами тільки для перевірки роботи пристрою. Після здійснення перевірки, заміну батарейок проводить клієнт за свій рахунок.